O mnie

Daria Drążkiewicz – magister kosmetologii, szkoleniowiec, absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie – Wydział Humanistyki i Zdrowia, studentka i pasjonatka medycyny chińskiej.

Ukończyła studia I-ego stopnia na kierunku Kosmetologia w specjalności Kosmetologia Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem oraz II-ego stopnia na kierunku Kosmetologia w obszarze kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej o profilu kształcenia ogólnoakademickim. Ukończyła dietetykę profilaktyczną i leczniczą w medycynie chińskiej. Obecnie jest studentką Instytutu Medycyny Chińskiej w Krakowie na kierunku ziołolecznictwo, akupunktura ciała i akupunktura kosmetyczna w medycynie chińskie oraz studentką Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej na kierunku ratownictwo medyczne.

Ukończyła również specjalistyczne szkolenia upoważniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w targach kosmetycznych i doskonali swoją wiedzę dotyczącą zarówno pielęgnacji skóry, zdrowia, jak i preparatów kosmetycznych.